Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 5972SX023 Dessert/Salad Fork 6.875" Trattoria - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 5972SX023 |
| Manufacturer Part # | 5972SX023 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | 18/10 Stainless Steel |
| Width | 6.88" |
| Weight | 1.24 lbs |
| UPC | 05055202620520 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 5972SX023, Dessert/Salad Fork, 6.875", Trattoria, TRATTORIA, Robert Welch, 18/10 Stainless, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)


