Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 6005RW203 Medium Salt Mill 2.75" X 2.75" X 6.5" Palm Bright - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6005RW203 |
| Manufacturer Part # | 6005RW203 |
| Height | 6.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 1.2 lbs |
| UPC | 5055202637382 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6005RW203, Medium Salt Mill, 2.75" x 2.75" x 6.5", palm bright, robert welch, 18/10 stainless steel, 1 per case, (stock item) (Packed By: 1 Each)
