Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 6013SX045 Butter Knife 6.25" 18/10 Stainless Steel - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6013SX045 |
| Manufacturer Part # | 6013SX045 |
| Length | 5" - 6" |
| Material | 18/10 Stainless Steel |
| Type | Butter Knife |
| Width | 6.25" |
| Weight | 1.2 lbs |
| UPC | 05018461697948 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6013SX045, Butter Knife, 6.25", 18/10 stainless steel, Robert Welch FW, Blockly Slate (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)

