Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62531FP823 Saucer 5.0" X 0.625" Adelina - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62531FP823 |
| Manufacturer Part # | 62531FP823 |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Size | 5.0" To 5.49" |
| Height | 0.63" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 05018461818329 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62531FP823, Saucer, 5.0" x 0.625", Adelina, Giselle Slate, Folio, Round, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)

