Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62532FP810 Rim Plate 11.25" X 1.125" Adelina - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62532FP810 |
| Manufacturer Part # | 62532FP810 |
| Material | Porcelain |
| Size | 11.250" = 11-1/4" |
| Edge Type | Scalloped Edge |
| Shape | Round |
| Height | 1.13" |
| Weight | 25.35 lbs |
| UPC | 05018461818794 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62532FP810, Rim Plate, 11.25" x 1.125", Adelina, Giselle Rose, Folio, Round, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)





