Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62540FP818 Oval Platter 9.0" X 6.75" X 0.875" Adelina - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62540FP818 |
| Manufacturer Part # | 62540FP818 |
| Shape | Oval / Oblong |
| Long Side / Diameter | 9" |
| Construction | Porcelain |
| Short Side | 6" |
| Height | 0.88" |
| Width | 9" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 20.94 lbs |
| UPC | 05018461817674 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62540FP818, Oval Platter, 9.0" x 6.75" x 0.875", Adelina, Marisa Maroon, Folio, Oval, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)



