Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62557FP822 Espresso Cup 3.0 Oz 3.63" X 3.0" X 2.0" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62557FP822 |
| Manufacturer Part # | 62557FP822 |
| Construction | Porcelain |
| Capacity | 1 - 4 Oz |
| Height | 2" |
| Width | 3.63" |
| Depth | 3" |
| Weight | 6.61 lbs |
| UPC | 05018461820117 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62557FP822, Espresso Cup, 3.0 oz, 3.63" x 3.0" x 2.0", Adelina, Camille Blue, Folio, Unique, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
