Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62566FP821 Saucer 6.5" X 0.75" Adelina - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62566FP821 |
| Manufacturer Part # | 62566FP821 |
| Shape | Round |
| Construction | Porcelain |
| Size | 6.5" To 6.99" |
| Height | 0.75" |
| Weight | 12.13 lbs |
| UPC | 05018461829752 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62566FP821, Saucer, 6.5" x 0.75", Adelina, Willow Rim Green, Folio, Round, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
