Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 62581FP817 Oval Platter 13.0" X 10.5" X 1.0" Adelina - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 62581FP817 |
| Manufacturer Part # | 62581FP817 |
| Construction | Porcelain |
| Shape | Oval / Oblong |
| Short Side | 10 |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 26.46 lbs |
| UPC | 05018461823484 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 62581FP817, Oval Platter, 13.0" x 10.5" x 1.0", Adelina, Double Line Maroon, Folio, Oval, Porcelain, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)



