Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steelite 6414MY035 Plate 7.0" X 4.25" X 1.0" Wabi Sabi - 1 Dozen
Item:
#1803930
Technical details
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6414MY035 |
| Manufacturer Part # | 6414MY035 |
| Shape | Oval |
| Size | 7.000" = 7" |
| Material | Porcelain |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 6.9 lbs |
| UPC | 05018461807736 |
Steelite 6414MY035 Plate 7.0" X 4.25" X 1.0" Wabi Sabi
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6414MY035, Plate, 7.0" X 4.25" X 1.0", Wabi Sabi, Indigo, Rene ozorio, Oval, Porcelain, The Art Of Imperfection (Non Stock Item) (Packed By: 1 Dozen)

