- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 6415MY039 Mug 14 Oz. 5.25"W X 3.5"D X 4.25"H - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6415MY039 |
| Manufacturer Part # | 6415MY039 |
| Material | Porcelain |
| Capacity | 14 - 16 Oz |
| Height | 4.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 10.2 lbs |
| UPC | 05018461807798 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6415MY039, Mug, 14 oz., 5.25"W x 3.5"D x 4.25"H, Wabi Sabi Lichen, Rene Ozorio, porcelain (minimum = case quantity, pack of 6) (Non Stock item) (Packed By: 1 Pack)

