Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 6539B433 Bowl 23.0 Oz 8.625" X 1.875" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6539B433 |
| Manufacturer Part # | 6539B433 |
| Geometric Shape | Round |
| Ounce Capacity (approximate) | 23 Oz |
| Size | 8" |
| Type | General Usage |
| Height | 1.88" |
| Weight | 17.6 lbs |
| UPC | 05018461853306 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6539B433, Bowl, 23.0 oz, 8.625" x 1.875", catherine hurand, round, glass, 12 per case, elegant & artistic glass (stock item) (Packed By: 1 Dozen)
