Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 7356MW319 Juice Dispenser 3.0 Gal 8.0" X 10.5" X 23.75" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 7356MW319 |
| Manufacturer Part # | 7356MW319 |
| Bowl Capacity (each) | 2 - 3 Gallons |
| Height | 23.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 24.25 lbs |
| UPC | 05018461778760 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 7356MW319, Juice Dispenser, 3.0 gal, 8.0" x 10.5" x 23.75", Creations Buffet, Unique, Mixed Materials, (STOCK item) (Packed By: 1 Each)
