Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 7369MW506 SQUARE TOP TIER TILE 14.0" X 14.0" X 0.625" Axis Buffet System - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 7369MW506 |
| Manufacturer Part # | 7369MW506 |
| Height | 0.63" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 3.86 lbs |
| UPC | 05018461791578 |
| Hand Wash Only | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 7369MW506, SQUARE TOP TIER TILE, 14.0" x 14.0" x 0.625", Axis Buffet System, Spire Light Wood, Creations, Square, Wood, (STOCK item) (Packed By: 1 Each)
Certifications
Hand Wash Only
This item is not dishwasher safe and must be washed by hand to preserve its quality and durability.

