Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 7401MM145 Server 1.2 L X 10.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 7401MM145 |
| Manufacturer Part # | 7401MM145 |
| Height | 10.13" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 23.2 lbs |
| UPC | 05018461786116 |
| Hand Wash Only | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 7401MM145, Server, 1.2 L, X 10.0", Black, Complements, Complements (Stock Item) (Packed By: 1 Dozen)
Certifications
Hand Wash Only
This item is not dishwasher safe and must be washed by hand to preserve its quality and durability.

