Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 82115AND0244 Coupe Plate 9.0" X 0.875" Diamond - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82115AND0244 |
| Manufacturer Part # | 82115AND0244 |
| Size | 9.000" = 9" |
| Material | Bone China |
| Shape | Round |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Height | 0.88" |
| Width | 9" |
| Weight | 15 lbs |
| UPC | 5018461802311 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82115AND0244, Coupe Plate, 9.0" x 0.875", Diamond, William Edwards, round, bone china, (12 per case) (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)