Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 82115AND0550 Deep Coupe Plate 11.5 Qt 11.125" X 2.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82115AND0550 |
| Manufacturer Part # | 82115AND0550 |
| Shape | Round |
| Size | 11.125" = 11-1/8" |
| Material | Bone China |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Height | 2" |
| Weight | 23.2 lbs |
| UPC | 5018461802328 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82115AND0550, Deep Coupe Plate, 11.5 qt, 11.125" x 2.0", Diamond, William Edwards, round, bone china, (12 per case) (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)