Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 82115AND0607 Oblong Tray 10.0" X 3.25" X 0.875" Diamond - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82115AND0607 |
| Manufacturer Part # | 82115AND0607 |
| Material | Bone China |
| Shape | Oblong |
| Long Side / Diameter | 10" |
| Short Side | 3" |
| Height | 0.88" |
| Width | 10" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 9.9 lbs |
| UPC | 5018461802342 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82115AND0607, Oblong Tray, 10.0" x 3.25" x 0.875", Diamond, William Edwards, bone china, (12 per case) (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)