Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 82130AND0101V1 Plate 11.75" X 0.875" Hive
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82130AND0101V1 |
| Manufacturer Part # | 82130AND0101V1 |
| Shape | Round |
| Material | Bone China |
| Size | 11.750" = 11-3/4" |
| Height | 0.88" |
| Weight | 13.5 lbs |
| UPC | 05018461728499 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82130AND0101V1, Plate, 11.75" x 0.875", Hive, William Edwards, Round, Bone China (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)

