Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite 82132AND0441 Bowl 21.0 Oz 9.5" X 2.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82132AND0441 |
| Manufacturer Part # | 82132AND0441 |
| Geometric Shape | Round |
| Material | Bone China |
| Size | 9" |
| Ounce Capacity (approximate) | 21 Oz |
| Height | 2" |
| Weight | 15 lbs |
| UPC | 05018461776810 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82132AND0441, Bowl, 21.0 oz, 9.5" x 2.0", Coupe, Round, Bone China, Lahari, William Edwards (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
