Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steelite 82135AND0136 L/S Rectangle Tray 13.375" X 6.0" X 0.75" Makira - 1 Dozen
Item:
#2045876
Technical details
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82135AND0136 |
| Manufacturer Part # | 82135AND0136 |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Material | Bone China |
| Short Side | 6" |
| Height | 0.75" |
| Width | 13.38" |
| Depth | 6" |
| Weight | 17.2 lbs |
| UPC | 05018461808078 |
Steelite 82135AND0136 L/S Rectangle Tray 13.375" X 6.0" X 0.75" Makira
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82135AND0136, L/S Rectangle Tray, 13.375" x 6.0" x 0.75", Makira, William Edwards, Rectangle, Bone China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
