Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steelite A103P277 Ensenada Bowl 1.5 Qt 10.5" Dia. X 1.75"H - 1 Dozen
Item:
#1805334
Technical details
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | A103P277 |
| Manufacturer Part # | A103P277 |
| Material | China (unspecified) |
| Size | 10" |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 1.75" |
| Weight | 34 lbs |
| UPC | 05018461806920 |
Steelite A103P277 Ensenada Bowl 1.5 Qt 10.5" Dia. X 1.75"H
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, A103P277, Ensenada Bowl, 1.5 qt, 10.5" dia. x 1.75"H, Talavera Motiva Green, Anfora, Alumina Vitrified, round (Non Stock item) (Packed By: 1 Dozen)