Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite GWWVTB4536L Butlers Tray Wood Veneer Light 18.0" X 14.125" X 2.5" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTB4536L |
| Manufacturer Part # | GWWVTB4536L |
| Color | Black |
| Long Side / Diameter | 18" |
| Material | Wood |
| Short Side | 14" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 14.13" |
| Weight | 11.4 lbs |
| UPC | 05018461837757 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTB4536L, Butlers Tray Wood Veneer Light, 18.0" x 14.125" x 2.5", Trays and Caddies, Wood Veneer Light, Genware, Rectangle, Wood, 4 Per Case, Rustic Tableside Solution (STOCK item) (Packed By: Cs)
