Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite GWWVTB5540L Butlers Tray Wood Veneer Light 21.625" X 15.75" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTB5540L |
| Manufacturer Part # | GWWVTB5540L |
| Color | Tans |
| Short Side | 15" |
| Material | Wood |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 21" |
| Height | 2.5" |
| Width | 21.63" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 15.7 lbs |
| UPC | 05018461837740 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTB5540L, Butlers Tray Wood Veneer Light, 21.625" x 15.75", Trays and Caddies, Wood Veneer Light, Genware, Rectangle, Wood (STOCK item) case pack 4 (Packed By: Cs)
