Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite GWWVTV35BK Oval Tray Wood Veneer Black 13.75" X 6.375" X 1.125" Trays And Caddies
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | GWWVTV35BK |
| Manufacturer Part # | GWWVTV35BK |
| Short Side | 6" |
| Color | Black |
| Shape | Oval / Oblong |
| Material | Wood |
| Long Side / Diameter | 13" |
| Height | 1.13" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 6.38" |
| Weight | 4.8 lbs |
| UPC | 05018461837788 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, GWWVTV35BK, Oval Tray Wood Veneer Black, 13.75" x 6.375" x 1.125", Trays and Caddies, Wood Veneer Black, Genware, Oval, Wood, 6 Per Case, Rustic Tableside Solution (STOCK item) (Packed By: Cs)
