- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL14890349 Fruit/Salsa Bowl 9.0 Oz 5.0" X 1.875" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL14890349 |
| Manufacturer Part # | HL14890349 |
| Type | Dip / Salsa |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 5" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 1.87" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| UPC | 05018461801895 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL14890349, Fruit/Salsa Bowl, 9.0 oz, 5.0" x 1.875", Homer, Fiesta®, Sky, Round, China, (minimum = case quantity, case pack 8) (NON STOCK item) (Packed By: 1 Pack)
