Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL15463929 Rolled Edge Oval Platter 10.5" X 7.25" RE & NR - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL15463929 |
| Manufacturer Part # | HL15463929 |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | China (unspecified) |
| Short Side | 7" |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Long Side / Diameter | 10" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 33.07 lbs |
| UPC | 05018461826539 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL15463929, Rolled Edge Oval Platter, 10.5" x 7.25", RE & NR, Blue Line, Homer Laughlin, Oval, China, (NON STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)

