Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL15563910 Rolled Edge Oval Platter 11.75" X 8.0" RE & NR - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL15563910 |
| Manufacturer Part # | HL15563910 |
| Construction | China (unspecified) |
| Shape | Oval / Oblong |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Short Side | 8" |
| Edge Type | Rolled Edge |
| Width | 11.75" |
| Depth | 8" |
| Weight | 21.74 lbs |
| UPC | 05018461825983 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL15563910, Rolled Edge Oval Platter, 11.75" x 8.0", RE & NR, Majorca, Homer Laughlin, Oval, China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)


