Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL31063930 Coupe Plate 10.375" X 1.75" Empire - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL31063930 |
| Manufacturer Part # | HL31063930 |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Shape | Round |
| Size | 10.375" = 10-3/8" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 11.75" |
| Weight | 22.93 lbs |
| UPC | 05018461826607 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL31063930, Coupe Plate, 10.375" x 1.75", Empire, Green Line, Homer Laughlin, Round, China (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
