Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steelite HL4590349 Fruit Bowl 6.25 Oz 5.375" X 1.25" - 1 Dozen
Item:
#1714285
Technical details
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL4590349 |
| Manufacturer Part # | HL4590349 |
| Type | Fruit / Monkey Dish |
| Size | 5" |
| Geometric Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.37" |
| Depth | 5.37" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 05018461802021 |
Steelite HL4590349 Fruit Bowl 6.25 Oz 5.375" X 1.25"
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL4590349, Fruit Bowl, 6.25 oz, 5.375" x 1.25", Homer, Fiesta®, Sky, Round, China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
