Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Steelite HL4700349 Saucer 5.875" X 0.875" Homer - 1 Dozen
Item:
#1714476
Technical details
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL4700349 |
| Manufacturer Part # | HL4700349 |
| Shape | Round |
| Construction | China (unspecified) |
| Size | 5.5" To 5.99" |
| Height | 0.87" |
| Width | 5.87" |
| Depth | 5.87" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 05018461802083 |
Steelite HL4700349 Saucer 5.875" X 0.875" Homer
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL4700349, Saucer, 5.875" x 0.875", Homer, Fiesta®, Sky, Round, China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
