Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL54863906 Plate 10.625" X 1.375" Carolyn - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL54863906 |
| Manufacturer Part # | HL54863906 |
| Size | 10.625" = 10-5/8" |
| Shape | Round |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 1.38" |
| Weight | 24.91 lbs |
| UPC | 05018461844458 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL54863906, Plate, 10.625" x 1.375", Carolyn, Catalina, Homer Laughlin, Round, China (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.

