Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite HL99563930 Low Cup 8.0 Oz 4.375" X 3.625" X 2.5" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | HL99563930 |
| Manufacturer Part # | HL99563930 |
| Construction | China (unspecified) |
| Capacity | 8 - 9 Oz |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.38" |
| Depth | 3.63" |
| Weight | 12 lbs |
| UPC | 05018461826751 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, HL99563930, Low Cup, 8.0 oz, 4.375" x 3.625" x 2.5", RE & NR, Green Line, Homer Laughlin, China, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)

