FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite MGCMLA05GSXH Modular Large Pro Unit Ss Top Grey Brushed Stainless Steel - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLA05GSXH |
| Manufacturer Part # | MGCMLA05GSXH |
| Height | 35" |
| Width (side - side) | 71" |
| Depth | 29" |
| Height | 35" |
| Width | 71" |
| Depth | 29.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLA05GSXH, Modular Large Pro Unit Ss Top Grey Brushed Stainless Steel, 71.0" x 29.5" x 35.0", modular, grey slate ss, Mogogo, mixed materials, 1 per case, modular collection (non stock item) (Packed By: 1 Each)
