FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite MGCMLB19MBXW Modular Double Display Buffet Marble Black Brushed 142.0" X 29.5" X 47.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLB19MBXW |
| Manufacturer Part # | MGCMLB19MBXW |
| Height | 47" |
| Width (side - side) | 142" |
| Depth | 29" |
| Height | 47" |
| Width | 142" |
| Depth | 29.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLB19MBXW, Modular Double Display Buffet Marble Black Brushed, 142.0" x 29.5" x 47.0", Modular, Mogogo, Mixed Materials, 1 Per Case, (NON STOCK item) (Packed By: 1 Each)
