FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite MGCMLC05MBXH Modular Pro Bar Ice Bin Stainless Steel Top Marble 71.0" X 34.5" X 47.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | MGCMLC05MBXH |
| Manufacturer Part # | MGCMLC05MBXH |
| Length | 71" |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 47" |
| Width | 71" |
| Depth | 34.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, MGCMLC05MBXH, Modular Pro Bar Ice Bin Stainless Steel Top Marble, 71.0" x 34.5" x 47.0", modular, grey slate ss, Mogogo, mixed materials, 1 per case, modular collection (non stock item) (Packed By: 1 Each)
