Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite OG1007912 Spouted Ramekin 2.0 Oz 2.625" X 2.25" X 1.625" - 3/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | OG1007912 |
| Manufacturer Part # | OG1007912 |
| Size | 1" - 2" |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 2 - 3 Oz |
| Height | 1.63" |
| Width | 2.63" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 8.82 lbs |
| UPC | 05018461778562 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, OG1007912, Spouted Ramekin, 2.0 oz, 2.625" x 2.25" x 1.625", Unique, Stoneware, Gray, Gembrook, Gembrook White, Off Grid Studio (STOCK item) (Packed By: 3 Dozen Per Case)

