Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite OG1021017 Plate 6.75" X 1.0" Fire - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | OG1021017 |
| Manufacturer Part # | OG1021017 |
| Size | 6.750" = 6-3/4" |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Edge Type | Curved Edge |
| Height | 1" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 39.81 lbs |
| UPC | 05018461847121 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, OG1021017, Plate, 6.75" x 1.0", Fire, Ember, Off Grid Studio, Round, Porcelain, 24 Per Case, Where Earth Meets Flame (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
