Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite OG1031028 Presentation Plate 11.0" X 1.75" Fire - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | OG1031028 |
| Manufacturer Part # | OG1031028 |
| Material | Porcelain |
| Shape | Round |
| Size | 11.000" = 11" |
| Edge Type | Curved Edge |
| Height | 1.75" |
| Width | 11" |
| Depth | 11" |
| Weight | 35.05 lbs |
| UPC | 05018461847008 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, OG1031028, Presentation Plate, 11.0" x 1.75", Fire, Smoke, Off Grid Studio, Round, Porcelain, 12 Per Case, Where Earth Meets Flame (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
