Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite P440437024 Cocktail 17.0 Oz 4.0" X 7.875" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | P440437024 |
| Manufacturer Part # | P440437024 |
| Material | Glass |
| Capacity | 17 Oz |
| Glass Treatment | Non-tempered |
| Height | 7.88" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 28.67 lbs |
| UPC | 680678612295 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, P440437024, Cocktail, 17.0 oz, 4.0" x 7.875", Pasabahce, Elysia Soda Lime, 24 per case, classical style, striking design (stock item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
