Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Steelite P52800024 Beverage 15.75 Oz 3.125" X 6.25" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | P52800024 |
| Manufacturer Part # | P52800024 |
| Base | Stemless |
| Capacity | 15 Oz |
| Material | Glass |
| Height | 6.25" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 3.13 lbs |
| UPC | 680678617627 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, P52800024, Beverage, 15.75 oz, 3.125" x 6.25", Timeless Vintage, Pasabahce, soda lime, elevating style and versatility with classic elegance, 24 per case (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
