Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stephan Food Processing 3D2022-03 Baffle Vcm44
Item:
#1521226
Technical details
| Manufacturer | Stephan Food Processing |
|---|---|
| Model Number | 3D2022-03 |
| Manufacturer Part # | 3D2022-03 |
| Height | 5.7" |
| Width | 8.2" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 3.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stephan Food Processing 3D2022-03 Baffle Vcm44
