Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stephan Food Processing 3M4023-03 Inspection Glass Without Seal
Item:
#1520987
Technical details
| Manufacturer | Stephan Food Processing |
|---|---|
| Model Number | 3M4023-03 |
| Manufacturer Part # | 3M4023-03 |
| Height | 2.45" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stephan Food Processing 3M4023-03 Inspection Glass Without Seal
About this item
Product Details
Product Details
Stephan Food Processing 3M4023-03 Inspection Glass Without Seal

