Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 6468
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stephan Food Processing 6468 Knife Shaft Holding Cap Plastic
Item:
#1521245
Technical details
| Manufacturer | Stephan Food Processing |
|---|---|
| Model Number | 6468 |
| Manufacturer Part # | 6468 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stephan Food Processing 6468 Knife Shaft Holding Cap Plastic
About this item
Product Details
Product Details
Stephan Food Processing 6468 Knife Shaft Holding Cap Plastic
