Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0P-631115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sterling Multi-Mixer 0P-631115 Line Strainer Brass 3/4
Item:
#1200561
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | 0P-631115 |
| Manufacturer Part # | 0P-631115 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sterling Multi-Mixer 0P-631115 Line Strainer Brass 3/4
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer 0P-631115 Line Strainer Brass 3/4

