Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A10-1932
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sterling Multi-Mixer A10-1932 Switch Rinse/off/wash Comp Asy
Item:
#1200399
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | A10-1932 |
| Manufacturer Part # | A10-1932 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sterling Multi-Mixer A10-1932 Switch Rinse/off/wash Comp Asy
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer A10-1932 Switch Rinse/off/wash Comp Asy

