Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sterling Multi-Mixer A10-2424 Bracket Door Roller Left Sdra
Item:
#1200575
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | A10-2424 |
| Manufacturer Part # | A10-2424 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sterling Multi-Mixer A10-2424 Bracket Door Roller Left Sdra
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer A10-2424 Bracket Door Roller Left Sdra

