$263.31
$290.51
Compare Price
You save
$27.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A10-2961
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sterling Multi-Mixer A10-2961 Standpipe Rinse Stpcw 25 1/2lg
Item:
#1200581
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | A10-2961 |
| Manufacturer Part # | A10-2961 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 25.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sterling Multi-Mixer A10-2961 Standpipe Rinse Stpcw 25 1/2lg
$263.31
$290.51
You save
$27.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer A10-2961 Standpipe Rinse Stpcw 25 1/2lg

