Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Sterling Multi-Mixer P57-2249 O Ring Drain (2 5/8 Od)
| Fits with Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | P57-2249 |
| Manufacturer Part # | P57-2249 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer P57-2249 Stand Pipe "o" Ring 2-5/8" Dia Od 2.225" Id X .210" W Dia, Hobart Dishwasher, Stero Dishwasher Older Sc-20-1 Sc-20-2
