Free Shipping
Free Shipping
$3,205.71
$3,536.91
Compare Price
You save
$331.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SOB10-2179
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sterling Multi-Mixer SOB10-2179 Motor Assembly 2hp 3ph 375 Imp 368
Item:
#1200543
Technical details
| Manufacturer | Sterling Multi-Mixer |
|---|---|
| Model Number | SOB10-2179 |
| Manufacturer Part # | SOB10-2179 |
| Height | 7.9" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sterling Multi-Mixer SOB10-2179 Motor Assembly 2hp 3ph 375 Imp 368
$3,205.71
$3,536.91
You save
$331.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sterling Multi-Mixer SOB10-2179 Motor Assembly 2hp 3ph 375 Imp 368

